Unikátní patentovaný princip RIOCATH®

Unikátní patentovaný mechanismus RIOCATH® je založen na postupném vybalování vnitřní vrstvy trubičky, která na jeho vrcholu plynule přechází ve vrstvu vnější – tak, jak se trubička plynule vybaluje zevnitř ven. Tento unikátní princip tak místo posouvání trubičky po stěně análního otvoru (jak je tomu u dosud běžných rektálních rourek) na něj plynule po celém jeho obvodu šetrně naléhává a o stěny se netře.

ČESKÝ NÁPAD CHRÁNĚNÝ EVROPSKÝM PATENTEM

Návod na použití Rektální rourky RIOCATH®

1. Po vyjmutí z obalu uchopte rektální rourku RIOCATH® za hlavu medvídka (3) tak, aby ouška medvídka směřovala směrem dolů.(hlava medvídka je vzhůru nohama).

2. V této poloze dejte rektální rourku RIOCATH® pod tekoucí vodu tak, aby voda natekla do mezery mezi silnější (2) a tenčí (4) trubičkou, těsně pod hlavou medvídka. (viz Obr.1)

3. Poté uchopte jednou rukou hlavu medvídka (3) a druhou rukou tenčí (pohyblivou) trubičku (4) s rozšířeným koncem. Trubičku několikrát zatlačte a opět vytáhněte. (viz Obr.2) Zasouvání a vysouvání musí jít lehce.

4. Kojence položte na záda, před samotným zavedením rektální rourky namasírujte krátce bříško.


5. Rektální rourku RIOCATH® uchopte do ruky, přičemž palec je opřený o rozšířený konec tenčí (pohyblivé) trubičky (4) a ukazovák s prostředníkem se opírají o ouška hlavy medvídka. (viz Obr.3)

6. Nožičky kojence držte jednou rukou nahoře a druhou rukou přiložte rektální rourku RIOCATH® zavaděčem ke konečníku. Pomalým stiskem palce zavedete trubičku do konečníku. Nemusíte se starat o to, jak hluboko má být výsuvná část zavedena, vysouvá se v délce maximálně 2,5 cm, což je jedna z významných vlastností naší rektální rourky RIOCATH®.

7. Po zavedení vyčkejte až nahromaděný plyn kojenec vytlačí skrze trubičku.

8. Poté uchopte jednou rukou rektální rourku za hlavu medvídka (3) a druhou rukou vytáhněte tenčí (pohyblivou) trubičku (4) zpět do původní polohy.

UPOZORNĚNÍ

PO ZAVEDENÍ REKTÁLNÍ ROURKY RIOCATH® DO ZADEČKU KOJENCE S NÍ NIJAK ZBYTEČNĚ NEOTÁČEJTE.

PŘI VYTAHOVÁNÍ DBEJTE NA TO, ABY BYLA TENČÍ POHYBLIVÁ TRUBIČKA ZCELA VYSUNUTÁ ZPĚT DO ZÁKLADNÍ POLOHY TAK, JAK JE VIDĚT NA OBRÁZKU S MODRÝM MEDVÍDKEM. 

UNIKÁTNÍ PATENTOVANÝ MECHANISMUS RIOCATH® ELIMINUJE ROZVOJ NEŽÁDOUCÍHO PODMÍNĚNÉHO REFLEXU MIMINEK A TÍM VYLUČUJE JEDINÉ RIZIKO DNES BĚŽNĚ POUŽÍVANÝCH REKTÁLNÍCH ROUREK.

Sledujte nás

Věří nám už více než 100.000 rodičů, přidejte se a sledujte to nejnovější.

Instagram

Naše produkty milují rodiče i miminka z celého světa!

Pomáháme nejmenším

Naše produkty jsou navrženy pro ty nejmenší z nás.

V nejlepší péči

Náš tým je složený ze zkušených doktorů a odborníků.