REKTÁLNÍ ROURKA RIOCATH, LEPŠÍ NEŽ 10 DOKTORŮ

Neexistují rodiče, kteří by po narození novorozence prožili klidnou noc. Sotva, přes den náročnou péčí o dítko unavené matky ulehnou ke spánku, ozve se srdceryvný pláč, který probudí nejen otce živitele, ale většinou i všechny sousedy v okruhu několika panelákových příček. Suchá plenka i nakrmené bříško vedou k závěru, že příčinu spuštění pronikavé sirény je třeba hledat jinde. Odhalení záhady nebývá pro zkušenější rodiče velký problém. Prdíky. Mazlivé a zvukomalebné slůvko vystihuje stav, který ale v běžném životě dokáže řádně zkomplikovat život, a to nejenom kojencům. Jak to bývá, na jeden problém se většinou nabízí hned několik řešení.  

Speciální bylinkové čajíčky, masáž bříška či opatrná cvičení dolních končetin. Mnohdy se na nejlepší variantě neshodnou ani dětští lékaři. Co tedy udělat, abychom uklidnili pláč roztomilého drobečka, jehož síla hlasového protestu pomalu, ale jistě nabírá síly startující stíhačky? Jako nejrychlejší a také nejúčinnější se ukázalo použití rektální rourky. Mnoho matek, a to nejen v České republice, se již seznámilo a pravidelně požívá tyto pomůcky. Firma Riocath uvede na trh v nejbližší době rektální rourky, které jsou pro dítko absolutně bezpečné a rodičům nabízí navíc komfortně jednoduchou aplikaci. Plyny jsou odváděny okamžitě, a to ve výsledku znamená bleskurychlou úlevu. Pro dítě i jeho okolí. 

Celá rektální rourka je vyrobena z měkkého, zdravotně zcela nezávadného materiálu, navíc světovým patentem ochráněnou aplikací, která zajišťuje, že ani v případě nešetrné manipulace nemůže dojít k žádnému poranění. Pomůcka není určena pouze pro kojence či malé děti. Její zázračné účinky mohou ocenit i dospělí pacienti, kteří se z nejrůznějších důvodů nemohou zbavit nadýmaní přirozenou cestou a plyny se jim usadily v dolní části trávicího ústrojí.  Riocath vám tedy uvolní to, o čem se v lidovém přísloví praví, že je lepší jeden …, nežli deset doktorů.